Загрузка...
044 221 1817
067 509 6393
Карта сайта  10.00 - 18.00 Расписание: Воскресенье - выходной день

Интернет-магазин книг Букраина - книги, настенные карты, подарки ...Новые отзывы

Книга которая вызывает улыбку!

Всегда скептически относилась к современным русскоязычным авторам пока не посоветовали прочесть Музыкальный приворот. О мой Бог, это просто неописуемо! История настолько прекрасна и жива, будто все происходит не на страницах, а в реальной жизни. В книге много юморных моментов. В двух словах о книге: Я влюблена! После прочтения остались только положительные эмоции!

Евгения Викторовна, 10 января 2017

Книга, которую я хочу в свою библиотеку!

Я люблю литературу данного жанра, перечитала множество книг такой тематики. Прочтение Стеклянного трона оставило приятные ощущения. Интригующая история, интересные герои, качественное написание. С нетерпением хочется окунутся в продолжение!

Евгения Викторовна, 10 января 2017

Не цікава(

При всій повазі до автора "Алхіміка" ця книга мене зовсім не вразила. Як на мене, книга ні про що. НЕ рекомендую

Олена, 05 января 2017

Шикарна книга

Погоджуюсь з більшістю написаних нижче коментарів.Безумовно, це одна з кращих книг Кінга. Напруга і переживання за головних героїв не покидає читача до останньої сторінки. Ніколи не була фанаткою Кінга(можливо тому, що фентезі-це трішки не моє), та після прочитання цієї книги не можу не захоплюватись цим автором.

Олена, 05 января 2017

Книга варта уваги

Думаю, якщо ви вирішили пізнати творчість Пауло Коельйо, варто почати з цієї книги. Це один з його найуспішніших романів. Книга вчить нас жити, цінувати кожен момент і кожну людину, яка відіграла хоча б мінімальну роль у нашому житті. Просто потрібно мати цільі іти до неї, незважаючи ні на що і тоді доля буде до нас прихильною. Не люблю філософських романів, але цей роман не може залишити байдужою. Дуже сподобалось.Рекомендую.

Олена, 26 декабря 2016

Супер

Книгу давніше брала почитати в подруги, але тепер неодмінно хочу замовити її собі. Незвааючи на те, що не люблю перечитувати книги, цю, я думаю захочу перечитати і не один раз. Вона стане гармонійним доповненням до будь-чиєї бібліотеки. Книга про людські цінності, про різні аспекти людського характеру та її взаємовідносини з іншими індивідами. Доан Роулінг, як завди, на висоті!!!

Олена, 26 декабря 2016

Книга так собі(

В принципі, книга непогана, але порівняно з іншими книгами Сесилії Ахерн, надто вже нудна.Мені стало цікаво читати лише в другій половині книги(Але для любителів легкого, буденного роману думаю буде в самий раз!Книга про те, що потрібно любити своє життя і насолоджуватись ним, а не зациклюватись на проблемах і страждати.

Олена, 26 декабря 2016

Надзвичайно вартісна книга

Просто обожнюю творчість Джоан Роулінг і тому, дізнавшись, що вона під псевдонімом Роберта Гелбрейта пише детективи, не могла залишитись до цього байдужою. Зов Кукушки-це перша її книга про Корморана Страйка та його помічницю Робін, тому починати варто саме з цієї книги. Ця книга просто вразила мене з перших сторінок і я не могла відірватись до самої кінцівки. Я вважаю, що це саме найголовніше в детективі- тримати автора під напругою до самого фінішу і потім ошелешити несподіваною розвязкою. І саме це ми спостерігаємо в даній книзі. Безумовно РЕКОМЕНДУЮ.

Олена Труш, 25 декабря 2016

Гарри Поттер. Рождение легенды

Подарила книгу 10 летнему сыну на Новый Год.Купила ее заранее, и отведя сына в школу читала с огромным удовольствием! А что про отсутствие перевода бонусов, я наоборот считаю это за плюс. Сын изучает в школе английский язык, с удовольствием переводит книгу, пополняя свой словарный запас.

Рая, 15 ноября 2016

Гарри Поттер. Рождение легенды

Если не знаете что подарить поклоннику ГП, эта книга вариант беспроигрышный, просто сокровище - в ней есть всё! Как энциклопедия по миру ГП подойдет не только детям, взрослым она тоже очень понравится. Меня обрадовало то что карта мародеров и все остальные оригинальные бонусы остались неизменными, их переводить не стали. В книгу включено описание фильмов до Даров Смерти ч.1 включительно.

Мати, 15 ноября 2016


Сообщить о поступлении
Обязательно укажите ваше имя
Обязательно укажите ваш e-mail
Укажите правильный e-mail
Обязательно укажите контактный телефон
В номере телефона допускаются только цифры, скобки, пробелы, знак плюса и тире
Спасибо
Как только товар появиться мы вам сообщим!
Ошибка!